Ostatní nábytek na míru

Nestačí vám obvyklý výběr, který je k dispozici v obchodech s nábytkem? Přáli byste si pro váš byt originální kousek nábytku? Máte svoji vlastní vizi? Potom jste na správném místě. Zakázková výroba nábytku je naší doménou.

Jaké jsou výhody pořízení nábytku na míru?

  • Vše vyrobíme přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete třeba skříně větších rozměrů, než je obvyklé, psací stůl ve specifické barvě nebo dětskou postel zvláštního tvaru.
  • Výrobu nábytku na míru vždy pečlivě konzultujeme s klientem. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše konečná spokojenost je pro nás to nejdůležitější.
  • Nábytek na míru od Studia IN – interiery, spol. s r.o. vám bude sloužit dlouho a dobře.

Atypický nábytek

Nestačí vám obvyklý výběr, který je k dispozici v obchodech s nábytkem? Přáli byste si pro váš byt originální kousek nábytku? Máte svoji vlastní vizi? Potom jste na správném místě. Vyrábíme atypický nábytek na zakázku.

Jaké jsou výhody pořízení atypického nábytku?

  • Vše vyrobíme přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete třeba skříně se skosenou stěnou, psací stůl ve specifické barvě nebo dětskou postel zvláštního tvaru.
  • Výrobu atypického nábytku vždy pečlivě konzultujeme s klientem. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše konečná spokojenost je pro nás to nejdůležitější.
  • Atypický nábytek od Studia IN - interiery, spol. s r.o. vám bude sloužit dlouho a dobře.

Obývákové stěny

Obývací pokoj je velmi důležitým místem v domě. Proto byste při jeho výběru měli být obzvlášť pozorní. Pokud máte na svůj nový obývák nadstandardní požadavky či máte atypické prostory, neváhejte a nechte si od nás navrhnout obývák na míru.

Ať už požadujete moderní obývací pokoj či klasickou obývací stěnu, můžete si vybrat z vysoké škály materiálů a barev. Jelikož je nábytek důležitou součástí vašeho bydlení, dbáme o vysokou kvalitu a design.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Image 15 -

Image 16 -

Image 17 -

Image 18 -

Image 19 -

+420 739 054 320

SÍDLO FIRMY
Riegrova 659, 413 01

Roudnice nad Labem

NAŠE POBOČKA
Náchodská 1037/78, 193 00

Praha