Řady kuchyní

Na požádání pro vás kuchyně vybavíme nejmodernějším kováním a doplňky renomované firmy Hettich, které vám zajistí tichý pohyb a spoustu úložného prostoru.

Moderní kuchyně

Vyznačují se jednoduchými rovnými liniemi s rovnými hladkými dvířky v nejrůznějších barevných kombinacích. Moderním kuchyním dávají přednost především zákazníci, kteří chtějí jít vždy s dobou, a v současné době představují nejžádanější řadu kuchyní na trhu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -


Klasické kuchyně na míru

Tato řada kuchyní disponuje charakteristickými ozdobnými prvky, které jim dodávají typický rustikální vzhled a vzbuzují tak v každém pocit teplého a útulného domova. Klasické kuchyně jsou klasickou volbou pro ty, kteří nepodléhají tak snadno aktuálním módním výstřelkům, ale naopak uznávají trvalé hodnoty.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -


Lakované kuchyně

Svým zpracováním a náročností zakázkové výroby patří lakované kuchyně k nejluxusnější řadě kuchyní. Tyto kuchyně disponují velmi vzdušnými a praktickými prostory a jsou oblíbené zejména pro svůj moderní vzhled a velký výběr barev. Každý určitě také ocení jejich snadnou údržbu.

Dýhované kuchyně

Jsou význačné především druhem použitého materiálu a svým moderním vzhledem. Dýhované kuchyně mohou být provedeny v různých dřevinách, včetně exotických, a jsou velmi stálé a odolné. Hodí se do každého interiéru a jsou nenáročné na údržbu, čímž vám ušetří spoustu času.

Kuchyně z masivu

Tato řada se vyznačuje dlouhou životností. Při koupi kuchyně z masivu si zajistíte krásnou a praktickou kuchyň pro několik generací. Charakteristickým prvkem kuchyně z masivu jsou celodřevěná dvířka z rozmanitých a odolných dřevin.

Rustikální kuchyně

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -


<< Zpět na kuchyně


Chcete se dozvědět více?

+420 739 054 320

SÍDLO FIRMY
Riegrova 659, 413 01

Roudnice nad Labem

NAŠE POBOČKA
Náchodská 1037/78, 193 00

Praha