Výklopy AVENTOS - komfort v otevírání horních skříněk

09.01.2023

Při zařizování kuchyně se klade velký důraz na její praktičnost, ergonomii a funkčnost. Kuchyňské skříňky se používají dennodenně, a proto by měly sloužit bez sebemenších zádrhelů. Blum, specialista na nábytkové kování, představil systém výklopů AVENTOS, který přináší vysoký komfort pohybu do horní skříňky a zvyšuje tak kvalitu bydlení.

BLUM celosvětově provádí výzkumy, jak domácnosti používají kuchyně, rozšiřuje sortiment kování a zvyšuje komfort, který přizpůsobuje přáním a potřebám zákazníků. Právě v kuchyni je totiž možné vytvořit nadstandardní nábytek s vysokým komfortem obsluhy a zvýšit kvalitu bydlení.

Kování na výklopy AVENTOS přinášejí komfort do otvírání horních skříněk. Dokonce i velké a těžké výklopy otevřete velmi snadno. Není důležité, zda si pořídíte horní skříňky do kuchyně nebo obývacího pokoje, zda to budou malá nebo velká čela; výklopy se s kováním AVENTOS otvírají nanejvýš snadno a – díky integrovanému BLUMOTION – se také měkce a tiše zavírají.

AVENTOS nepřekáží

Kování AVENTOS zaručí volnost pohybu. Můžete nechat horní skříňku otevřenou po celou dobu používání kuchyně a nikdy se neuhodíte o čelo výklopu. Čelo se pohybuje mimo prostor, ve kterém pracujete, a dokáže se zastavit kdykoli a v každé požadované pozici. AVENTOS zajistí, aby byl obsah skříně neustále dostupný bez omezení. Místo nad vysokými skříněmi i běžné horní skříňky s výklopy se dají uspořádat naprosto variabilně z hlediska výšky i šířky – v závislosti na potřebě úložného prostoru, nebo slícovat se schématem mezer v dolní skříňce. Čela se otvírají úžasně lehce, podle přání
zákazníka mechanicky nebo elektricky. Zavírání s tlumením BLUMOTION je již integrováno.

Blum každé kování podrobuje důkladným, náročným zkouškám, které provádí ve smyslu přísných kritérií v testovacích laboratořích, a rovněž ve spolupráci s mezinárodními zkušebnami. Výklop AVENTOS otevřou a zavřou až 80.000 krát – teprve potom začínají být o kvalitě přesvědčeni.

Vedle vysoké funkčnosti vás sortiment AVENTOS přesvědčí prostým a přitom elegantním designem. Důkazem pro to je řada mezinárodních ocenění.