Velice mě bavilo navrhovat interiéry a vymýšlení novinek v oboru interiéry, základy z tvorby interiérů, především kuchyňských linek jsem jako zaměstnanec pochytila v jedné místní firmě. Když se můj zaměstnavatel rozhodl přejít od zakázkové výroby k sériové výrobě a opustil i zavedené prostory, vydala jsem se vlastní cestou. V roce 2005 jsem založila jako malý živnostník v původních prostorech malé kuchyňské studio, které se v roce 2007 přeměnilo na Studio IN – interiéry,spol. s r.o. a rozšířilo o další pobočku v Praze Horních Počernicích .

V roce 2009 je zmínka o naší firmě i knize , která vyšla v roce 2009 s názvem ,,Historie a současnost podnikání“

Naše kuchyňské studio se vždy zabývalo zakázkovou výrobou, naše hlavní činnost je zaměřená na výrobu kuchyní. Stejně tak dokážeme vyjít vstříc i těm kdo potřebují vybavit obývací pokoj, dětský pokoj, kancelář, školu , vestavěné skříně ložnice prostě veškerý interiér který potřebuje atypický nábytek. Dokážeme dodat jak jednotlivé díly, tak kompletní vybavení včetně montáže.

Velice nás zajímá tvůrčí činnost pro malé zákazníky, ale i pro velké firmy a architekty. Každý náš kousek je originál.

Specializujeme se na výrobu kuchyní, ale vyrábíme prakticky veškeré vybavení do interierů, a to výhradně z naší dílny či od českých výrobců. Veškeré naše výrobky můžete mít včetně nejkvalitnějších kování, vybavení a spotřebičů od předních českých i světových výrobců.

Snažíme se každému zákazníkovi splnit jeho přání, vycházet z jeho požadavků a snažíme se ho i inspirovat svými návrhy v moderním provedením. Naší největší odměnou za dobře odvedenou práci je náš spokojený zákazník, který se rád vrátí nebo nás doporučí své rodině nebo svým přátelům.

Působíme převážně v Ústeckém kraji a v Praze, ale naše zakázky jsou i po celých Čechách.