Výroba kancelářského nábytku

Chcete, aby se vaši klienti cítili pohodlně a a uvolněně ve vaší zasedací místnosti? Přejete si mít příjemné pracovní prostředí pro sebe a své zaměstnance, které zvýší efektivitu práce? Od sériového nábytku to nečekejte - nechte si vyrobit kancelářský nábytek na míru.

Proč si nechat vyrobit nábytek od nás?

Vyrábíme kancelářský nábytek, který osloví vaše klienty, bude vyhovovat vám i vašim zaměstnancům a vydrží.

S výběrem vhodného kancelářského nábytku vám ZDARMA poradíme, vytvoříme 3D vizualizaci a následně vám nábytek zhotovíme.

Zabýváme se výrobou a prodejem kancelářského nábytku o vysoké kvalitě provedení a se všemi prvky moderního designu. Vedle kvality se zaměřujeme také na ergonomické nebo zdravotní požadavky.

Všechny výhody na první pohled:

  • Individuální provedení
  • 3D návrh
  • Vzhled, nadčasový design
  • Dlouhodobá životnost a spolehlivost
  • Dodání po celé ČR
  • Odborná instalace do posledního detailu

Moderní kancelářský nábytek

Jednací stoly a nábytek do zasedaček

To pravé pro důležitá pracovní jednání! Probíhají u vás důležitá obchodní jednání? Zapřemýšlejte o zřízení jednací místnosti, kde se budou vaši klienti cítit opravdu dobře.

Luxusní řešení kanceláří

Komfortní kancelář = praktický kancelářský stůl a pohodlná ergonomicky tvarovaná židle. Pomůžeme vám s návrhem stylového praktického stolu a s výběrem nejkomfortnější židle.

Pracovní kancelářské stoly

Přemýšlíte, jak nejlépe využít prostor v rohu místnosti? Navrhneme Vám PC stůl na míru. Jedná se o rohový stůl, do kterého se pohodlně vejde stolní počítač, notebook na výsuvné desce i tiskárna. Samozřejmostí je výroba i standardních a atypických stolů - vše na míru dle vašeho přání. 

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

+420 739 054 320

SÍDLO FIRMY
Riegrova 659, 413 01

Roudnice nad Labem

NAŠE POBOČKA
Náchodská 1037/78, 193 00

Praha