Jaké jsou výhody pořízení nábytku na míru?

  • Vše vyrobíme přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete třeba skříně větších rozměrů, než je obvyklé, psací stůl ve specifické barvě nebo dětskou postel zvláštního tvaru.
  • Výrobu nábytku na míru vždy pečlivě konzultujeme s klientem. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše konečná spokojenost je pro nás to nejdůležitější.
  • Nábytek na míru od Studia IN – interiery, spol. s r.o. vám bude sloužit dlouho a dobře.

Atypický nábytek

Nestačí vám obvyklý výběr, který je k dispozici v obchodech s nábytkem? Přáli byste si pro váš byt originální kousek nábytku? Máte svoji vlastní vizi? Potom jste na správném místě. Vyrábíme atypický nábytek na zakázku.

Jaké jsou výhody pořízení atypického nábytku?

  • Vše vyrobíme přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete třeba skříně se skosenou stěnou, psací stůl ve specifické barvě nebo dětskou postel zvláštního tvaru.
  • Výrobu atypického nábytku vždy pečlivě konzultujeme s klientem. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše konečná spokojenost je pro nás to nejdůležitější.
  • Atypický nábytek od Studia IN - interiery, spol. s r.o. vám bude sloužit dlouho a dobře.

Obývákové stěny

Obývací pokoj je velmi důležitým místem v domě. Proto byste při jeho výběru měli být obzvlášť pozorní. Pokud máte na svůj nový obývák nadstandardní požadavky či máte atypické prostory, neváhejte a nechte si od nás navrhnout obývák na míru.

Ať už požadujete moderní obývací pokoj či

klasickou obývací stěnu, můžete si vybrat z vysoké škály materiálů a barev. Jelikož je nábytek důležitou součástí vašeho bydlení, dbáme o vysokou kvalitu a design.