Vestavěné skříně

Výroba vestavěných skříní

Při výrobě vestavěných skříní dbáme na kvalitu provedení a nabízíme širokou škálu možností vnitřního uspořádání. Hodí se do každého interiéru a je možné si vybrat z několika kombinací odstínů a barev.

Vestavěné skříně nabízíme v mnoha variantách:

  • množství barevných odstínů
  • dekor klasických evropských dřevin
  • exotické vzory
  • netradiční tvary

Poměrně novou možností výplní dveří je individuální potisk ať už designových jednobarevných variant přes vícebarevné vzory až po vlastní požadavky zákazníka.

Vestavěné šatní skříně

Vestavěné skříně mají hned několik výhod - od úspory místa, možnosti individuálního přizpůsobení, účelné vyplnění téměř jakéhokoliv prostoru až po velké množství materiálových kombinací a individuální designové provedení.

Vestavěné skříně do předsíně

Stísněné prostory, jako jsou předsíně nebo vstupní haly, si zaslouží stejnou pozornost, kterou věnujeme hlavnímu obytnému prostoru. Umístěním vestavěné skříně do vaší předsíně efektivně využijete těchto prostor a zajisté také zaujmete své hosty hned v první místnosti vašeho bytu.

Vestavěné skříně do podkroví

Z překážky uděláme výhodu. Vestavěné skříně do podkroví se většinou musí potýkat se šikminou. Pokud chceme tento prostor efektivně využít, nemáme jinou možnost než si nechat udělat nábytek do podkroví na míru. Naše firma je zvyklá vyrábět šikmé skříně a odvést kvalitní práci.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Image 15 -

Image 16 -

Image 17 -

Image 18 -

Image 19 -

+420 739 054 320

SÍDLO FIRMY
Riegrova 659, 413 01

Roudnice nad Labem

NAŠE POBOČKA
Náchodská 1037/78, 193 00

Praha